Bezlepkový muffin s červenou řepou

Poptat bezlepkový muffin řepa

Muffiny s ovocem a zeleninou jsou osvěžující a plné jemných chutí po čerstvých surovinách - červené řepy, petržele, jablka a vlašských oříšků. Zde byla použita jako jedna ze základních surovin čerstvě nastrouhaná červená řepa, která má pro naše zažívání blahodárný vliv a na člověka působí tím, že podporuje hubnutí, regeneraci a detoxikaci. Červená řepa je silně zásaditá potravina, zvyšuje imunitu a posiluje tělo. Dokáže potlačit viry, bakterie a účinně bojuje i s mykózami. Přestože jsou zařazeny do bezlepkových výrobků, jsou tak skvělé, že si je oblíbí a rádi koupí i zákazníci, kteří obvykle tento druh výrobků nevyhledávají. Velikostí jsou ideální jako svačinka. V nabídce čerstvé každé pondělí.

Alergeny: 3, 8

  • Minimální dávka na objednávku: 6 ks
  • Trvanlivost: 5 dnů

JAK OBJEDNAT

Kontaktní a odběrové místo je v prodejně U Farmářky v Uherském Brodě. Jinak lze zboží objednat e-mailem nebo telefonicky.

KDY DOSTANU ZBOŽÍ

Dodávka je možná nejdříve následující den odpoledne, jinak dle dohody. Pro vikendové objednávky odběr nebo rozvoz v pátek odpoledne, na přání v sobotu dopoledne.

DODÁNÍ

Osobním odběrem v prodejně U Farmářky v Uherském Brodě. Taktéž provádíme rozvoz zdarma až do domu v Uherském Brodě a v nejbližším okolí. Po dohodě dodávka možná až do vzdálenosti cca 50 km.

Poptávka

Poptávkový formulář není v současné době k dispozici.