Recepty tradičních buchet a koláčů

Recepty tradičních buchet

V naší rodině se tradiční buchty a koláče pekly odjakživa. Je nezaměnitelná doba, kdy se rodina sejde u kávy, ke které neodmyslitelně patří také něco sladkého k zakousnutí. V dnešní uspěchané době není čas, ale tradiční buchta je důvod k zastavení. Tyto společné chvilky strávené se svými nejbližšími jsou nenahraditelné a každého jistě potěší. Proto se pusťte s námi do pečení. My se budeme snažit dát podněty na tradiční recepty, které jsme sami vyzkoušeli. Uvidíte, že upečenou buchtu, voňavou a právě vytaženou z trouby nic nenahradí. Všichni spokojeně mlaskají a nás hřeje u srdce. Bez práce nejsou koláče, ale dobrý pocit z rodinné pohody je k nezaplacení.

JAK OBJEDNAT

Kontaktní a odběrové místo je v prodejně U Farmářky v Uherském Brodě. Jinak lze zboží objednat e-mailem nebo telefonicky.

KDY DOSTANU ZBOŽÍ

Dodávka je možná nejdříve následující den odpoledne, jinak dle dohody. Pro vikendové objednávky odběr nebo rozvoz v pátek odpoledne, na přání v sobotu dopoledne.

DODÁNÍ

Osobním odběrem v prodejně U Farmářky v Uherském Brodě. Taktéž provádíme rozvoz zdarma až do domu v Uherském Brodě a v nejbližším okolí. Po dohodě dodávka možná až do vzdálenosti cca 50 km.

Poptávka

Poptávkový formulář není v současné době k dispozici.

Kontakt

napeceme@tradicnibuchty.cz

+420 736 530 090

Bož. Němcové 754, 688 01 Uherský Brod