Šalamounova buchta

Poptat Šalamounovu buchtu

Tato tradiční buchta je výrazně kakaové chuti s lehce kokosovo rumovým nádechem. Působí velmi svěžím dojmem. Jde o jeden z mála receptů, který přímo nevyužívá ovoce a u nás v rodině vyplňuje místo mezi koláči na straně jedné a bábovkami na straně druhé. Je vhodná k aromatickému čaji, případně ke grogu nebo ovocnému čaji a to ji zařazuje do období zimních nebo jarních měsíců. Pokud čekáte návštěvu, určitě splní vaše očekávání jako výborný dezert anebo jenom zpříjemní rodinné chvilky, když venku vládne delší noc a máte na sebe více času.

JAK OBJEDNAT

Kontaktní a odběrové místo je v prodejně U Farmářky v Uherském Brodě. Jinak lze zboží objednat e-mailem nebo telefonicky.

KDY DOSTANU ZBOŽÍ

Dodávka je možná nejdříve následující den odpoledne, jinak dle dohody. Pro vikendové objednávky odběr nebo rozvoz v pátek odpoledne, na přání v sobotu dopoledne.

DODÁNÍ

Osobním odběrem v prodejně U Farmářky v Uherském Brodě. Taktéž provádíme rozvoz zdarma až do domu v Uherském Brodě a v nejbližším okolí. Po dohodě dodávka možná až do vzdálenosti cca 50 km.

Poptávka

Poptávkový formulář není v současné době k dispozici.