Jablková překládaná

Poptat jablkovou překládanou

Co říci o této buchtě? Tak pokud vím, byl to náš nejčastěji připravovaný recept. Díky tomu, že byla využívána domácí čerstvá jablka z vlastní zahrady, pekly jsme je od brzkého léta až do velikonoc dalšího roku. Využití různých odrůd ovlivňuje konečnou chuť této buchty. Pokud se stanete našimi zákazníky, jistě to sami zjistíte. Buchta je trvanlivá, možná nejlepší na druhý nebo třetí den, kdy ztratí počáteční křehkost a jablečná náplň ji celou rozvláční. Ideální přílohou je k čaji, bílé kávě nebo mléku.

Naši velikonoční nabídku jsme doplnili o tuto velmi lehkou buchtu. Oproti tradičně nabízené Vám ji v době velikonoc vylepšíme tím, že do náplně jablek přidáme naše sušené švestky a mleté vlašské ořechy. A ještě jednu změnu uděláme - cena na velikonoční objednávky bude snížena na pouhých 140 Kč.

JAK OBJEDNAT

Kontaktní a odběrové místo je v prodejně U Farmářky v Uherském Brodě. Jinak lze zboží objednat e-mailem nebo telefonicky.

KDY DOSTANU ZBOŽÍ

Dodávka je možná nejdříve následující den odpoledne, jinak dle dohody. Pro vikendové objednávky odběr nebo rozvoz v pátek odpoledne, na přání v sobotu dopoledne.

DODÁNÍ

Osobním odběrem v prodejně U Farmářky v Uherském Brodě. Taktéž provádíme rozvoz zdarma až do domu v Uherském Brodě a v nejbližším okolí. Po dohodě dodávka možná až do vzdálenosti cca 50 km.

Poptávka

Poptávkový formulář není v současné době k dispozici.